Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Бійка студентів у Харкові

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Бійка студентів у Харкові

Студент-медик загинув під час масової бійки, яку представники двох держав Азії влаштували в одному зі студмістечок Харкова. У сутичці взяло участь одразу до 70 іноземних студентів — громадян Туркменістану й Таджикистану. За попередніми даними, бійку «стінка на стінку» спровокував конфлікт через жінку. Іноземні студенти, які мешкають у студмістечку, уникають журналістів. Утім, не на камеру внутрішні стосунки вони називають справжньою війною.

Правоохоронці підтверджують, що бійка була жорстокою. Громадянин Туркменістану, 24-річний студент Харківського медичного університету, помер унаслідок сильних ударів по голові ногами та руками. На офіційному сайті адміністрація навчального закладу вже висловила співчуття рідним загиблого. Хлопця, який, імовірно, завдав смертельних побоїв, міліція затримала майже одразу. За неофіційною інформацією, ним виявився 19-річний студент із Таджикистану, який також навчався в цьому університеті. Обставини кривавої бійки, яка коштували життя молодій людині, наразі з’ясовують правоохоронці. Затриманому, якщо суд визнає його винним, загрожує тривалий тюремний термін.
Нагадаємо, близько двох тижнів тому масова бійка студентів, у якій брали участь іноземці та українці, сталася в начальному закладі Одеси, і знову ж таки — медичному. Щоправда, відбулася вона не на пустирі, як у Харкові, а просто в аудиторії на лекції. Того разу, за неофіційною інформацією, причиною сутички теж стала дівчина.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply