Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

В Україні ялинкопад через сильний вітер

Автор:

|

Грудень 31, 2021

|

Рубрика:

В Україні ялинкопад через сильний вітер
Халепа у Маріуполі

У Маріуполі через потужні пориви вітру впала головна новорічна ялинка, яку встановили на Театральній площі міста. На відео можна побачити, як ялинка не витримала, нахилилася й упала на землю під власною вагою. На щастя, ніхто не постраждав. На місце пригоди прибули правоохоронці, які не підпускали місцевих жителів близько до ялинки та наглядали за порядком. Комунальні робітники намагалися поставити ялинку на місце, а підрядна організація — посилити конструкцію.
У Лебедині на Сумщині також впала новорічна ялинка, встановлена в центрі міста. Про це повідомив Олександр Бакліков, мер Лебедина. За словами міського голови, дерево також впало через вітер і обійшлося без постраждалих. «Сильний ураган. Хоча вона стояла на розтяжках, але вони луснули, і ялинка впала. Не витримала її й основа, дерево вивернуло з корінням. Ця ялинка має висоту 20 м, вона десь на 5 м вища за звичайну», — уточнив п. Бакліков.
Через падіння, влада міста була змушена перенести відкриття ялинки. «Шановні громадяни, у зв’язку з непередбачуваними обставинами, а також несприятливими погодними умовами відкриття ялинки, заплановане відкриття переноситься», — оголосили в міськраді.
Й у селищі Квасилів сильний вітер зламав ялинку, яка була встановлена в центрі населеного пункту для святкування різдвяно-новорічних свят. «З жалем повідомляємо, що сильний вітер зламав ялинку в Квасилові. Але негода не зіпсує свято для квасилівчан. Разом із міськсвітлом працюємо, щоб якнайшвидше відновити та закріпити новорічне дерево. Робимо все можливе, щоб повернути святкову атмосферу до селища», — повідомили комунальники і свого слова дотримали.
Як повідомляв «Міст», головна ялинка залишила без Інтернету жителів Житомирщини.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply