Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

У Львові встановили триметрового дідуха

Автор:

|

Січень 09, 2019

|

Рубрика:

У Львові встановили триметрового дідуха

У неділю, 6 січня, біля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові традиційно встановили триметрового різдвяного дідуха. Встановленню символу Різдва передувала невелика піша хода. Зокрема, о 12:00 у фойє Ратуші зібралися міський голова Львова, депутати, мешканці та гості міста. Усі присутні колядували біля шопки, після чого сформували колону та вирушили з маленькими дідухами на площу Яворського.
Маршрут колони пролягав площею Ринок, а також вулицями Беринди та Театральною. А на площі Яворського відбулося завершення формування великого дідуха. «Сьогоднішня атмосфера унікальна, бо люди тішаться, бавляться. Хочу передати всім те тепло, яке є тут, від наших сердець. Дорогі друзі, шановна громадо, я всіх вітаю з тим прекрасним святом Різдва, щоб ми усі були багаті, щасливі і здорові. Христос рождається! Славімо Його! Дідух до хати — вся нечесть з хати. Вітаю усіх зі святами», — привітав мешканців Львова Андрій Садовий.
Як повідомили у міському Управлінні культури, головний міський дідух, висотою понад 3 м, прикрасили різнобарвними стрічками майстри Шевченківського гаю на чолі із майстром Миколою Городником. Конструкція, на якій стоїть дідух, залишилася минулорічна.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply