Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

У Луцьку відбувся масовий забіг святих Миколаїв

Автор:

|

Грудень 25, 2019

|

Рубрика:

У Луцьку відбувся масовий забіг святих Миколаїв
Учасники забігу

Чим ближче різдвяна пора, тим більше виникає бажання творити добрі справи. У Луцьку відбувся традиційний благодійний забіг Святих Миколаїв. Зібрані кошти використають на потреби дітей з інвалідністю.
Містяни на доброчинний забіг прийшли з друзями, родинами та колегами по роботі. Крім костюмів Миколая та Санта-Клауса, учасники були у костюмах новорічних і казкових персонажів. Від організаторів кожен охочий міг отримати святкову шапку та бороду. Дистанцію кожен марафонець обирав самостійно — від 100 м для дітей і до 7 км для дорослих.
«В Європі, у США такі благодійні заходи відбуваються постійно. Люди долучаються до спорту, здорового способу життя й одночасно допомагають нужденним. Тут ніхто не змушує першим прибігти, чи в першу десятку потрапити — тут головне взяти участь», — зазначив Микола Іванюк, учасник забігу.
«Сьогодні в нас рекордна кількість людей — зареєстровано 700 учасників, такий був ліміт. Хотіли більше, але побачили вже наприкінці реєстрації, що дуже вже великий ажіотаж. Надіємося, що на наступний рік ці всі люди прийдуть і буде близько тисячі учасників», — заявив Олександр Оришко, організатор забігу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply