Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Пряникові будиночки, щоб зібрати гроші для хворих дітей

Автор:

|

Грудень 25, 2019

|

Рубрика:

Пряникові будиночки, щоб зібрати гроші для хворих дітей

Різдвяний аукціон влаштували у Чернівцях. Серед лотів — пряникові будиночки, виготовлені буковинськими майстрами. Отримані гроші організатори спрямують на підтримку тяжкохворих дітей. Різдвяні будиночки можна не лише фотографувати, а навіть куштувати. Бо хатки виготовлені зі солодкого тіста. Аукціон смаколиків відбувався і в режимі он-лайн. На торги виставили 40 пряникових будиночків.
Охочих купити різдвяні кондитерські вироби було чимало. «Придбала за 900 грн. Не шкода, бо гроші йдуть дітям, я щаслива, що і дітям допомогла, і собі щось купила. Супер», — задоволена покупкою Оксана Ковальчук, учасниця аукціону.
П’ятирічний Павло вгледів собі пряникового грибочка. Гроші на покупку дав його дідусь. «Я хотів, думав купити грибочок. Я буду ділитись з дідусем, бабусею, татом, мамою і сам з собою буду ділитися», — радіє нелітній учасник аукціону.
Наталя Хілько на аукціоні придбала пряникову ратушу. Тепер вона прикрашатиме її робочий кабінет. «Найбільше імпонує. Складна архітектура, як і наше місто непросте, хочу, аби всі будинки були такі красиві. Такий різдвяний подарунок стоятиме на столі і створюватиме різдвяний настрій у квартирі», — каже головна архітекторка Чернівців.
Не з порожніми руками пішов додому і волонтер Володимир Дорош. «Поки були низькі ціни на нерухомість у пряниковому містечку, то ми і придбали, що хотіли. Він нафарширований цукерками всередині», — хизується покупкою учасник аукціону.
Організатори влаштували аукціон пряникових будиночків, щоб допомогти тяжкохворим дітям. «Люди, котрі прийшли, стали добродіями. Незалежно від того, чи намалювала на майстер-класі, чи надрукувала на харчовому принтері, чи гроші у скриньку кинула, всі стали благодійниками. Це допоможе дітками купити підгузки, ліки, ті речі, які нібито неважливі, але є надважливими», — дякує кожному учаснику Катерина Пономарьова, організаторка аукціону. Ці товари придбають вже після повного розпродажу пряникових будиночків.

Анатолій Никифоряк, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply