Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Перша леді Марина Порошенко привітала молодь із Днем студента

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

Перша леді Марина Порошенко привітала молодь із Днем студента

Марина Порошенко

Марина Порошенко відвідала Миколаївський національний університет ім. Василя Сухомлинського. Вона привітала молодь із Днем студента та зазначила, що саме сьогодні Україна стає насправді незалежною. «Ми мріємо про європейське майбутнє. Ми хочемо бути сильним та непереможним народом. Горде ім’я «українець» стало символом мужності та хоробрості у цьому світі. Гарячими серцями та талановитими руками молодих українців пишеться нова історія України. Дорогі студенти, ви народилися в незалежній Україні, але справді незалежною вона стає на ваших очах. Мені б дуже хотілося бачити вас активними творцями розквітаючої України та палкими патріотами своєї держави. Бажаю вам миру та добра. Пишаймося, що ми українці», — заявила перша леді України.
До привітань приєднався Олексій Савченко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації, котрий пообіцяв надати студентам гідну освіту. Також він привітав студентів із Днем філософа, який збігся з Днем студента. Валерій Будак, ректор Миколаївського національного університету, зі свого боку, побажав студентам бути на рівні високих вимог сьогодення.
На завершення вітальних промов п. Марина з нагоди міжнародного свята нагородила студентів почесними грамотами та книгами за громадську участь у житті Миколаївщини та вагомі досягнення у навчальній і культурно-мистецькій діяльності, за особистий внесок у волонтерську роботу.
Після урочистої частини свята п. Порошенко заповнила сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру». Миколаїв став сьомим містом України, юні мешканці якого створили свій розділ у національному проекті. Презентуючи видання, дружина Президента наголосила, що «в сучасних умовах цінність «миру» набула особливої ваги, тому ця Книга — це своєрідна молитва дітей та молоді за мирне життя в країні». Разом із студентами свій запис залишив і Олександр Смирнов, викладач історичного факультету, котрий проходив службу в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) у складі 79-ої десантно-штурмової бригади.
Марина Порошенко подякувала воїну за його мужність і відвагу в захисті країни від аґресора та як оберіг подарувала ікону Божої Матері. На пам’ять про зустріч Олександр Смирнов вручив Марині Порошенко книгу «Миттєвості війни», в якій опублікована його стаття.

Алевтина Добровольська, «День»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply