Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Передноворічні пригоди Святого Миколая

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

Передноворічні пригоди Святого Миколая

Україна готується зустріти Новий рік і Різдво Христове, а Святий Миколай уже роздав подарунки. У Львові він це робив у «Знесіння», в своїй резиденції. Першими її відвідувачами стали вихованці дитячих будинків. Під час відкриття резиденції діти та дорослі мали змогу відчути новорічну атмосферу в казковому будинку та поспілкуватися зі Святим Миколаєм. На дітей чекали солодощі та веселі забави від аніматорів. Усі діти, які ще завітають до резиденції Святого Миколая, можуть залишити там листи зі своїми побажаннями й отримати подарунки.
А у Вінниці вирішили долучитися й до американських традицій. Тому там на новорічні свята дітей розважатимуть і Святий Миколай, і Санта-Клаус. Про це повідомила Галина Якубович, заступниця Вінницького міського голови. «Традиційно Святий Миколай зустрічає з Дня Миколая, а далі передає естафету Санта-Клаусу вже в новому році», — зазначила вона.
Російського ж Діда Мороза з Вінниці ганебно прогнали. А от Івано-Франківська звернулися в міське Управління освіти та науки з пропозицією декомунізувати Діда Мороза. І зрозуміло, чому.
Адже, до прикладу, в Одесі, на вул. Дерибасівській аж два Діди Морози влаштували бійку. Один із них позував під ялинкою в обнімку з якимось чоловіком, котрий тримав на руках маленьку дівчинку. А той попросив іншого Діда Мороза сфотографувати їх. Останній персонаж знавіснів і привселюдно заявив, щоб його конкурент «валив з-під ялинки» і став брутально лаятися. Це й стало причиною бійки. «В одну мить (ви б навіть не встигли сказати «з прийдешнім») два Діди налетіли один на одного», — розповідають очевидці події. Бійку супроводжували лемент жінок і сльози дітей.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply