Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Пам’ятник Пушкіну переодягли в Йоулупуккі

Автор:

|

Грудень 25, 2019

|

Рубрика:

Пам’ятник Пушкіну переодягли в Йоулупуккі

Пам’ятник російському поету Олександру Пушкіну у центрі Тернополя переодягнули у фінського різдвяного персонажа Йоулупуккі. Як розповів Тарас Ковальчук, директор Туристично-інформаційного центру й один із організаторів «Файного зимового містечка», у такому образі пам’ятник стоятиме до 26 січня.
«У нас виникла ідея, щоб був якийсь зимовий герой, біля якого фотографувалися б тернопляни та гості міста. Вирішили переодягати Пушкіна. Думали про образ Діда Мороза, але він під «санкціями», зважаючи на його яскраве радянське минуле. Варіант із святим Миколаєм також відкинули, бо був би конфлікт національностей. Тоді згадали про Йоулупуккі. Тому Пушкін у нас — із довгою бородою і в червоному вбранні. Поруч розмістили відповідну табличку з написом», — розповів він.
За словами активіста, щоб реалізувати ідею, з пам’ятника кілька разів знімали мірки, позаяк із першого разу костюм не сів ідеально. Ініціатори перевтілення пам’ятника не виключають, що їхній задум може спричинити неґативні публікації в російських засобах масової інформації. «Можливо, вони почнуть хайпити з цього приводу. Але ми не проти, тоді навпаки більше туристів може зацікавитися і приїхати до нас», — зауважив п. Ковальчук.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply