Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

На Косівщині ділять «Маєток святого Миколая»

Автор:

|

Грудень 12, 2018

|

Рубрика:

На Косівщині ділять «Маєток святого Миколая»

Маєток Святого Миколая, що на Косівщині, не можуть поділити два «Миколаї». Маєток, який усім давно відомий своєю казковою атмосферою, що створювалася роками і набула популярності серед туристів, хоче привласнити місцева влада через фінансові міркування, використовуючи як прибутковий розвиток туризму.
Юрій Стефурак, директор Національного природного парку (НПП) «Гуцульщина», повідомив, що на території комплексу з’явився Віталій Ходан, котрий до лютого 2018-го зображав Святого Миколая. Тоді ж у садибі приймав гостей і місцевий священик Василь Павлюк, котрий упродовж останнього року виконував роль Святого Миколая.
У соцмережі п. Стефурак повідомив про спробу рейдерського захоплення будівель і землі комплексу місцевою сільрадою. Він стверджує, що сільрада хоче отримати контроль над об’єктом. Своїм рішенням сільрада заборонила господарську діяльність НПП «Гуцульщина» на землях, що перебувають у її комунальній власності, утворила в своєму лісгоспі підрозділ рекреації, призначила його керівником Івана Гродюка та доручила йому взяти під контроль «Маєток Святого Миколая».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply