Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Львів уже третій рік поспіль зекономив на ялинці

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Львів уже третій рік поспіль зекономив на ялинці
Ялинка у Львові

Придбання головної ялинки Львова вже третій рік поспіль не коштуватиме місту жодної гривні. Про це повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. «Як і в попередні два роки, коли пухнасті красуні місту подарували мешканцям прилеглих до обласного центру сіл, придбання цьогорічної ялинки не потребуватиме від міста жодної гривні. Її зрубали на території колишнього заводу «Кінескоп», де облаштують громадський простір. Дерево не вписувалось у його концепцію», — зазначив він.
Головна ялинка Львова має понад 15 м висоти. Вона пухнаста і розлога. Прикрасою для неї стають сотні метрів електрогірлянд. Якщо у минулі роки гілля прикрашали гігантські кульки, виготовлені на Львівському склодзеркальному заводі, та знамениті яворівські дерев’яні забавки, то тепер ялинка набуде модного європейського вигляду.
На встановлення й охорону новорічної красуні Львівська міська рада виділила 100 тис. грн. Ще 160 тис. виділили на ялинку, яка буде встановлена у найбільшому спальному районі міста — Сихові. Відкриють ялинки традиційно в день Святого Миколая — 19 грудня. У місті вже діють офіційна резиденція Святого Миколая та «Зимовий маркет», де працює BBQ-фудкорт, влаштовують кіноперегляди та майстер-класи. Різдвяний ярмарок у Львові розпочнеться триватиме до 19 січня наступного року. Це буде уже десятий Різдвяний ярмарок, який проводять в обласному центрі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply