Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Корпорація Meest святкує своє 30-ліття

Автор:

|

Жовтень 23, 2019

|

Рубрика:

Корпорація Meest святкує своє 30-ліття

У середовищі української діаспори Канади 1989 року свою діяльність компанія «Міст» розпочала зі штаб-квартирою в Торoнто (провінція Онтаріо), з метою організації в країнах проживання української діаспори потужної, дієвої структури для підтримки співвітчизників в Україні, створення за кордоном різноманітних осередків, навколо яких гуртуватимуться українці та налагодження культурних і бізнесових зв’язків між Україною та країнами світу.
Реалізовуючи головне завдання — поєднати діаспору зі співвітчизниками на Батьківщині — компанія за роки активної діяльності зуміла збудувати мости, які поєднали людей, організації, країни.
Зараз «Міст» є безперечним лідером на ринку Канади, США, Австралії з достачання посилок, комерційних вантажів, грошових переказів, подарунків, гуманітарної допомоги тощо не тільки до України, але й Росії, Молдови, Білорусі, країн Балтії та Середньої Азії. Щороку послугами компанії користуються сотні тисяч клієнтів із багатьох країн світу.
Підприємства, об’єднані в міжнародну корпорацію «Міст», працюють у Канаді, США, Австралії, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччині, Греції, Польщі та країнах Східної Європи. Загальна кількість представництв і філій корпорації на американському континенті — більше 500, в європейських країнах — близько 250. Поєднавши людей, ділові структури, континенти, корпорація «Міст» стала справжнім мостом, що забезпечує комплексний зв’язок між українськими громадами всіх країн, де працює корпорація.

Етапи становлення корпорації «Міст»
1989 рік — у м. Ошава, що неподалік від Торонто в Онтаріо зареєстрували корпорацію «Міст». Перші аґенти компанії пропонували послугу надсилання продуктових наборів по Україні, а з 1991-го розпочали сервіс грошових переказів до рук одержувачів в Україні.
1992 рік — засновували спільне українсько-канадське підприємство «Росан» для приймання, переказу та відправляння поштових відправлень в/з України. Відкрили власні центри міжнародного поштового обміну у Німеччині й Україні, а також філії в усіх областях України.
1993 рік — місцеві компанії у Торонто, Чикаґо й інших містах об’єднуються під брендом «Міст», що дає змогу розпочати пересилання посилок із Канади до Україну та кількох сусідніх країн. Аґентська мережа зросла до 80 представництв.
1994 рік — у Торонто відкрили головний офіс корпорації «Міст». Розпочали програму здійснення грошових банківських переказів до України. Вже понад 120 аґентів приймають замовлення у Канаді та США. Того ж року заснували «Міст-Каліфорнія» в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія).
1995 року відкрили представництво «Міст-Америка» в Ліндені (штат Нью-Джерзі). Завдяки роботі команди цього представництва, кількість аґентів зросла до 180, а послуги корпорації «Міст» стали доступними для усіх жителів Східного Побережжя Америки.
1997 рік — у світ виходить перший випуск тижневика «Міст», який швидко знайшов своє місце і довіру в українській громаді по Канаді та США. За рік в радіоетері Торонто розпочала мовлення радіо «Міст», що вже 20 років надає найактуальніші новини українською мовою.
1996-2002 рр. — корпорація «Міст» інтенсивно розвивається, число аґентів сягає 280. Діють постійні представництва «Міст-Альберта» в Едмонтоні, «Міст-Вашинґтон» у Сіетлі, а також «Міст-Чикаґо» (штат Іллінойс) зі складом для консолідації посилок і відправляння контейнерів.
1997 рік — в Україні започаткували компанію «Міст-тур». Фахівці в сфері туризму пропонують закордонним українцям подорожі по містах і реґіонах їхніх родин, а також цікаві пізнавальні тури найвідомішими місцями України.
1998 рік — Meest Grоup заснувала громадську організацію (ГО) «Благодійний фонд «Міст надії», який надає підтримку дитячим будинкам в Україні.
2000 рік — Meest Grоup виступила ініціатором створення міжнародної ГО українців «Четверта хвиля», яка тепер є членом Світового конґресу українців.
2003-2006 рр. — аґентська мережа в Північній Америці налічує більше 300 представництв. Розпочали європейський напрямок розвитку корпорації, відкриваються філії в Іспанії, Португалії, Італії, Німеччині, Греції, Польщі та Франції.
2005 рік — заснували компанію «Міст-Експрес», що вже стала найбільшим національним логістичним оператором в Україні у сегменті достачання «від дверей до дверей». Компанія дає роботу тисячами кваліфікованих працівників і має сотні представництв.
2010 рік — компанія «Міст-Америка» розробила портал myMeest для закордонного придбання товарів із американських інтернеткрамниць, який швидко набув популярності серед користувачів в Україні та сусідніх країнах. Це відкрило для корпорації «Міст» нові перспективи розвитку.
2013 рік — компанії «Міст» у 20 країнах на чотирьох континентах об’єднуються під парасолькою Meest-Group. Ефективна координації дає змогу покращити якість послуг, зробити їх значно швидшими та ще доступнішими.
2014 рік — відкрили філію Meest China для організації швидкого та надійного достачання посилок із місцевих інтернеткрамниць до замовників в Україні та сусідніх країнах. «Міст» визнали найбільшим імпортером приватних посилок із-за кордону.
2015 рік — зареєстрували міжнародну платіжну систему «Міст», яка дозволяє безпечно, швидко і вигідно переказувати кошти з інших держав до України. Тепер гроші можна отримати у 10 тис. відділень таких фінансових установ, як «Райффайзен банк «Аваль», «ПриватБанк», «Укргазбанк» та інших.
2017-2018 рр. — корпорація «Міст» пропонує різноманітні послуги в електронній комерції, розширює роботу порталу myMeest на територію Канади, а також реалізує послугу грошових переказів он-лайн із Канади до України й інших держав.
2019 рік — корпорація «Міст» святкує своє 30-річчя.

Засоби масової інформації корпорації «Міст»
Радіо «Міст»
В ефірі Торонто — з 1998 року. Починали як півгодинна програма (тільки в суботу), потім була година, а з 1999-го щоденний годинний етер на 88,9 FM. Основна концепція — українське радіо вашого міста. Дублювали також програми в американських Сіетлі, Детройті, Чикаґо та Баффало. В етері — програми вітань, цікаві люди в студії, інформаційні програми («Хронограф із Ігорем Лильо»), прямі ефіри тощо. Співрозмовниками ставали Анатолій Солов’яненко, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Віктор Морозов, Юрій Винничук, Оксана Білозір, Тарас Петриненко, Андрій Капраль, Славко Нудик, Федір Стригун і багато інших відомих людей. Радіо «Міст» працює й як продюсерська аґенція, організували і провели успішно гастролі «Океану Ельзи» (перше турне — 2006-го) в Канаді та США, музиканти тоді виступали в знаменитому нью-йоркському Roxi Club — там Джон Траволта колись знімався в стрічці Saturday Night Fever. Потім були Руслана, Оксана Білозір, Львівський театр ім. Марії Заньковецької, Богдан Бенюк та Анатолій Хостікоєв, Павло Табаков та Оксана Муха, «Піккардійська терція» та ВВ, Віктор Павлик і Павло Дворський. Радіо «Міст» — ініціатор проведення в Торонто чудового музичного фестивалю, в якому в різні роки брали участь Тарас Чубай із «Плачем Єремії», «Мандри», «Тарас Петриненко, «Танок на майдані Конґо» й інші. Зараз радіопрограма «Міст» — це три години з восьмої до десятої в суботу і з восьмої до дев’ятої в неділю на 88,9 FM.

Тижневик «Міст»
Виходить із 1997 року. Це найбільша українська газета Канади та США. Повідомляє новини діаспори, в Україні та світі, аналізуючи глобальні економічні та політичні процеси, що відбуваються. Детально розповідає про діячів діаспори — письменників, поетів, мистців, політиків, науковців — як сучасних, так і минулого. Відкриває «білі сторінки» української історії. Знайомить із новинками книжкового ринку. Спершу було створено чотири редакції: американська (у Нью-Йорку), канадська (у Торонто), українська (у Львові) й європейська (в Афінах). На жаль, останню довелося закрити у зв’язку з кризою в Греції. Сукупний наклад видання — 40 тис. примірників, тижневик користується широкою лояльністю української читацької авдиторії. Згідно зі соціологічними дослідженнями, 79 % теперішніх читачів тижневика «Міст» із нами вже більше десяти років, а багато з них — набагато довше.

Телекомпанія «Міст»
В етері Львова — з 1994 року. Перша приватна компанія в Україні. Спершу транслювала закордонні фільми, згодом додалися випуски новин, програми власного виробництва, відеофільми, реклама — повний цикл. Згодом увійшла в загальноукраїнську мережу УНІКА-ТВ, але згодом на якийсь час призупинила своє мовлення.

Думки вголос
Тарас Багрій, голова Конґресу українців Канади (відділ Торонто):
— Я вже є клієнтом компанії «Міст» більш, ніж 25 років. Тепер можу відзначити, що корпорації має не лише широкий спектр послуг, а завжди бездоганно їх виконує. «Міст» — це не лише український бізнес, це й частина нашої української громади. Й українці Канади дуже вдячні всім, хто організовують такі чудові проєкти в Торонто і не тільки, вони завжди надають їм матеріальну підтримку. Бажаємо «Мосту» подальшого процвітання!

Мирослава Олексюк, шеф-редакторка видання eposhta.com:
— Упродовж 30 років корпорація «Міст» була і залишається потужним мостом між українською діаспорою та матірною Україною, передовсім для канадських українців. Завдяки цій компанії Україна стала ближчою для українських поселенців і навпаки. «Міст» також об’єднав українців двох останніх хвиль еміґрації та нащадків перших поселенців, із часом стираючи між ними певні відмінності.

Євген Тарнавський, виконавчий редактор тижневика «Міст»:
— 1992 року в Україні, яка щойно здобула незалежність, був дефіцит усього, навіть найнеобхіднішого. Тоді я жив у Монреалі та звернувся до компанії «Міст» за допомогою. Відтак моя родина і родина моєї дружини отримали величезні пакунки з продуктами харчування. Але найбільше їх потішило заокеанське «диво» — кока-кола.

Цікаві факти

 • Уже 30 років корпорація «Міст» єднає вас із родинами та друзями по всьому світу.
 • Контейнери з вашими посилками відправляють із відділів корпорації «Міст» у Канаді та США щодня.
 • Пересилання посилок і грошей через корпорацію «Міст» — це завжди надійно, швидко та за найкращими цінами.
 • Понад 800 представництв корпорації «Міст» працюють для вас у США, Канаді, Австралії, Великій Британії, Китаї й інших країнах Європи та Азії.
 • З 2016 року корпорація «Міст» є партнером організації «Міжнародний день вишиванки».
 • Щороку корпорація «Міст» переправляє сотні тонн гуманітарної допомоги від вас для потребуючих людей і організацій.
 • Корпорація «Міст» — єдина компанія, яка пропонує послуги грошових переказів із доставкою в руки отримувачів в Україні.
 • Щороку корпорація «Міст» бере участь та підтримує сотні українських заходів і фестивалів у Канаді та США.
 • Корпорація «Міст» — це тисячі робочих місць в Україні, а також надійна підтримка для вашого бізнесу в Канаді та США.
 • Корпорація «Міст» достачає замовлення з інтернеткрамниць України в будь-який куточок Канади та США.
 • Команда корпорації «Міст» завжди готова допомогти: телефонуйте чи пишіть нам через вебсайт та соціальні мережі.
 • Привітайте ваших рідних і близьких через «Міст»: квіти та різноманітні товари можна вибрати з каталогу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply