Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Колишні полонені ЛНР закохалися та побралися

Автор:

|

Червень 23, 2020

|

Рубрика:

Колишні полонені ЛНР закохалися та побралися
Анатолій Семиренко та Вікторія Вороніна

Вікторія Вороніна й Анатолій Семиренко, пара звільнених із полонену бойовиків терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР) побрались у Луганській області. За ґратами вони пробули кожен понад три роки, бойовики називали їх українськими шпигунами, а потім він і вона потрапили до списків на передноворічний обмін, саме тоді й познайомилися. Й уже за п’ять місяців після першої зустрічі одружилися. У Вікторії й Анатолія було карантинне весілля у вишиванках. Бо чекати кінця пандемії цим двом не стало сил і сенсів. Хочу бути з нею решту свого життя», — запевняє наречений.
29 грудня 2019-го 24-річну Віку і 27-річного Толика Україна звільнила з полону проросійських терористів. «Ми поспілкувались, зрозуміли, що заочно були знайомі значно раніше до цих всіх подій. Через короткий проміжок часу зрозуміли, що це та людина, яка має бути поряд», — згадує наречена.
Дуже короткий час — це буквально три дні. Закохалися колишні бранці ще в лікарні, де проходили реабілітацію. Уже за місяць Толик повіз Віку на Луганщину знайомити з мамою, бабусею та дідусем. «Я ще жодного разу не знайомив своїх рідних зі дівчиною», — каже п. Семиренко.
Молодята оселилися в Сіверодонецьку. Віка тут поновилася на навчання в університеті. У неї останній курс, за фахом вона реабілітолог. Тож винайняли помешкання, облаштувалися. Й Анатолій коханій вирішив зробити пропозицію. Питав двічі. Уперше — без обручки, вдруге — вже традиційно. І двічі почув «так».
Батьки Віки через карантин приїхати не змогли, тож на церемонії була лише родина Толика, кілька друзів і журналісти. Вони разом ступили на рушник, одягли один одному обручки та випили до дна. Найбільше за молодят раділи баба з дідом нареченого. Вони три з половиною роки билися за звільнення онука. А самі молодята хочуть лише бути разом й якнайшвидше забути всі жахи полону, якщо таке взагалі можливе.

Мар’яна Бухан, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply