Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Із Днем Незалежності України

Автор:

|

Серпень 24, 2020

|

Рубрика:

Із Днем Незалежності України

До 29-ї річниці Незалежності, яку відзначаємо 24 серпня, Український інститут національної пам’яті (УІНП) підготував серію соціальних плакатів, аби нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому, залежить від кожного з нас.
Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив Андрій Єрмоленко, відомий український художник. Упродовж тижня до Дня Незалежності УІНП поступово публікуватиме плакати в соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram. Заохочуємо ділитися ними на своїх сторінках, додавати тематичні обкладинки до свого профілю.
Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні. «Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо в ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним та абстрактним, а навпаки — сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», — зазначив Антон Дробович, голова УІНП.
Гасло інформаційної кампанії — «Незалежність — це ми!». Основними образами проєкту — а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці — намагалися, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого — звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни.
Нагадаємо, що День Незалежності відзначають на честь ухвалення 1991 року Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цим документом Україна відновила свій суверенітет. Адже державність на українських землях має тисячолітню традицію. А під час Української революції 1917-1921 рр. українці, хай і ненадовго, реалізували кількасотлітню мрію про свою незалежну державу. Проголошенню незалежності передувало прийняття Декларації про державний суверенітет України, 30-ту річницю якого відзначали 16 липня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply