Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Христос Воскрес!

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

Христос Воскрес!
Великодня паска

У ці святкові дні Світовий конґрес українців щиро вітає всіх українців і друзів України в усьому світі зі світлим святом Воскресіння Христового. Ми дякуємо за численні благословення, пам’ятаємо близьких, котрі відійшли у вічність, і просимо Бога продовжувати захищати і направляти нас.
Ми пам’ятаємо і шануємо наших братів і сестер в Україні, які змушені взятися за зброю, щоб захищати свою Батьківщину. Ми молимося за душі тисяч загиблих, котрі впродовж останніх п’яти років віддали життя, захищаючи свої сім’ї і свою країну, та просимо Бога зберегти захисників України і дати їм силу та натхнення для подальшої оборони свого народу. А також молимося, щоб в Україні запанував мир.
Оскільки цього року Україна переживає бурхливий період виборів, як навесні, так і восени, ми просимо всіх вас залишатися відданими її майбутньому. Україна рухається в правильному напрямку, і всім нам необхідно і далі допомагати розбудовувати її як міцну і процвітаючу країну, яку майбутні покоління українців з гордістю називатимуть своєю Батьківщиною. Пам’ятаймо, що ми всі українці, де б ми не жили!
Світовий конґрес українців бажає вам і вашим близьким радісного та світлого Великодня! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply