Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

День народження Бандери святкували в десятьох містах України

Автор:

|

Січень 04, 2018

|

Рубрика:

День народження Бандери святкували в десятьох містах України

1 січня в десяти містах України пройшли марші на честь дня народження Степана Бандери. Цього року ініціативу проведення у Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» перехопив «Правий сектор». Марші націоналістів відбулися в Києві, Львові, Сумах, Харкові, Тернополі, Дніпропетровську, Рівному, Херсоні, Кривому Розі та Мелітополі.
Урочиста хода з нагоди 109-ї річниці від дня народження українського політичного діяча в Києві розпочалася від пам’ятника Тарасу Шевченку. У заході взяли участь близько 600 осіб. У руках вони тримають прапори ВО «Свобода», «Правого сектора», Конґресу українських націоналістів і державні прапори. На чолі колони дівчина несла великий портрет Провідника. Порядок забезпечувала невелика кількість правоохоронців. Перед колоною їхали чотири поліційні автомобілі. Учасники запалили смолоскипи та пронесли їх до майдану Незалежності, де відбулося віче.
У Львові на смолоскипну ходу вийшло близько 400 осіб. Хода розпочалася біля Львівської обласної державної адміністрації, і через центр міста пройшла до пам’ятника Степанові Бандері. Жодних інцидентів зафіксовано не було.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply