Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Декларації про державний суверенітет України — 30 років

Автор:

|

Липень 17, 2020

|

Рубрика:

Декларації про державний суверенітет України — 30 років
Президент Зеленський у ВРУ

Біля Верховної Ради України (ВРУ) провели урочисті заходи з нагоди ухвалення Декларації про державний суверенітет України. Почесна варта урочисто підняла Державний прапор України, пролунав гімн держави. Участь у заходах взяли керівництво ВРУ, керівники парламентських фракцій і груп.
На урочистому засіданні з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України у залі ВРУ виступив Володимир Зеленський.
«Шановні друзі! Досить сварок і розбрату. Досить маніпуляцій і політичних ігрищ. Нічого ділити українців і ділитися самим. На владу або опозицію, лівих або правих, червоних або синіх. Потрібно перестати бути політиками. Час стати державними діячами. Людьми, що мають не великий апетит, а велику мрію про єдину, сильну і непереможну Україну. Це моя мрія і моя мета. Упевнений, що і ваша теж», — звернувся він до депутатів.
Також президент заявив, що Україна шість років бореться проти російського аґресора. «Дорогі українці! Сьогодні, шостий рік поспіль, ми захищаємо свій суверенітет від російської аґресії. Ми платимо за це високу ціну — життя наших громадян. Сьогодні весь цивілізований світ визнає, що Україна робить усе для настання такого бажаного миру. Справедливого миру. Миру в нашому розумінні цього слова. Саме того миру, де державний суверенітет пануватиме в реальності, не на папері. Так, ми втратили частину території, ми втратили своїх людей. І на жаль, ми не можемо повернути загиблих. Але повинні повернути всі свої території. Повернути віру в правду і справедливість. Щоб те, заради чого загинули наші герої, ніколи не виявилося марним», — заявив він і додав, що це стане можливим, якщо українці об’єднаються так само, як і 30 років тому.
Як повідомляв «Міст», СРСР розвалила Декларація про державний суверенітет України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply