|

Грудень 02, 2021

|

Збірна України з карате

Львівські спортсмени здобули сім «золотих» медалей на чемпіонаті Європи (ЧЄ) з кіокушинкай карате серед молоді в Румунії. Національну збірну України на цих змаганнях представляли 75 спортсменів у всіх вікових групах і вагових категоріях. «Синьо-жовті» здобули 12 золотих, 15 срібних і дев’ять бронзових медалей. Такий високий результат дозволив Україні вибороти перше загальнокомандне місце. Загалом у ЧЄ брали участь 443 спортсмени з 22 країн.
Чемпіонами Європи у розділі ката серед молоді стали Анастасія Пришляк і Кирило Кривий. Анастасія також стала чемпіонкою у розділі куміте до 50 кг. У ваговій категорії до 50 кг у розділі куміте серед кадеток чемпіонкою стала Йордана Жданюк, а серед юніорок Софія Творидло. Мар’яна Чабан виборола «золото» у розділі куміте у ваговій категорії 55-60 кг серед юніорок. Олег Наугольник став чемпіоном серед юніорів у розділі куміте у вазі 65-70 кг. Срібними призерами у різних вагових і вікових категоріях стали Андрій Денега, Вікторія Яців, Роман Мазурик, Анастасія Левко, Олександр Петренко та Микола Турчин. А бронзовими — Євген Беззубяк, Марк Біргер та Андрій Денега.
Як повідомляв «Міст», троє львівських каратистів вибороли титул чемпіонів Європи з кіокушинкай карате у Грузії.