Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Знову «бронза» для України і нарешті «срібло» Олімпіади

Автор:

|

Серпень 01, 2021

|

Рубрика:

Знову «бронза» для України і нарешті «срібло» Олімпіади
Еліна Світоліна

Еліна Світоліна зуміла завоювати медаль літніх Олімпійських ігор у Токіо. У неймовірно важкому матчі за бронзу українка, котра має четвертий номер посіву, в трьох сетах виграла у Олени Рибакіної з Казахстану 1:6, 7:6 (5), 6:4. Остання впевненіше йшла по турніру і саме вона вважалася фавориткою «бронзового» фіналу, тоді як Еліна провела дуже непрості виснажливі поєдинки, особливо в перші три дні. Прогноз аналітиків підтвердився в першому сеті, в якому за рахунку 1:1 Світоліна кілька разів була близька до брейку, але не дотиснула суперницю, котра потім виграла наступні чотири гейми — 6:1.
Другий сет казашка знову почала з брейка, повела 3:1, але українка зібралася, вирівняла гру, відіграла брейк і перевела сет на тайбрейк, в якому постійно мінімально вела і виграла його з рахунком 7:5. Вирішальний сет знову почався з помилок Світоліної, упущеної подачі та рахунку 0:3, але знову Еліна проявила характер, відіграла брейк і зрівняла рахунок 4:4. Відразу після цього зробила брейк і таки подала на матч, з сьомої спроби реалізувала матч-пойнт.
А у фінальному запливі на 1500 м вільним стилем, де Михайло Романчук спокійно стартував традиційно для себе, вже до 400 м наздогнав усіх конкурентів і вийшов на друге місце. До цього моменту сформувалася четвірка лідерів, яка відірвалася від усіх і йшла разом до фінішу. За 100 м до фінішу зробили ривок німець Флоріан Велбрук та американець Роберт Фінке. Романчук ішов третім, але на останніх 50 м зумів випередити німця, показавши результат 14:40,66. Це друга медаль українця в Токіо — на 800 м він виграв «бронзу».
Як повідомляв «Міст», Михайло Романчук здобув четверту «бронзу» Олімпіади для України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply