Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Зеленський висловив розчарування президенту МОК

Автор:

|

Січень 01, 2023

|

Рубрика:

Зеленський висловив розчарування президенту МОК
Томас Бах

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Томасом Бахом, президентом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і висловив розчарування присутністю президента Олімпійського комітету Росії на останньому саміті МОК та намірами повернути російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання під нейтральним прапором. «З лютого 184 українські спортсмени загинули від дій Росії. Не можна намагатися бути нейтральними, коли знищуються основи мирного життя та ігноруються загальнолюдські цінності», — зазначив президент України.
За його словами, мовчання спортсменів, тренерів і функціонерів потурає аґресії, а Росія використовує спорт із пропаґандистською метою. Справедливою відповіддю на такі дії, вважає український лідер, може бути лише повна ізоляція країни-терориста на міжнародній арені. Зокрема, це стосується міжнародних спортивних заходів. Крім того, він відзначив підтримку українських атлетів та українського олімпійського руху, а також закликав МОК сприяти відновленню зруйнованої Росією спортивної інфраструктури в Україні.
Відтак Міжнародний олімпійський комітет продовжив дію санкцій проти Росії та Білорусі. Російських і білоруських атлетів і надалі відсторонять від виступів на турнірах, також діятиме заборона на проведення спортивних заходів у цих країнах.
Як повідомляв «Міст», олімпієць працював коригувальником вогню.

Євген Кизилів, УП

About Author

Meest-Online