Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Зеленський позбавив фігуриста стипендії

Автор:

|

Серпень 17, 2022

|

Рубрика:

Зеленський позбавив фігуриста стипендії
Віктор Петренко

Володимир Зеленський позбавив президентської стипендії Віктора Петренка, українського фігуриста, чемпіона Олімпійських ігор 1992 року з фігурного катання. Виплату стипендії скасували через його виступи в Росії після початку повномасштабної російської аґресії.
В липні ц. р. спортсмен виступив на льодовому шоу «Аленький цветочек» у Сочі. Його вчинок засудили Національний олімпійський комітет України й Українська федерація фігурного катання (УФФК). Також Петренко припинив тренувати спортсменів для національних збірних команд з олімпійських видів спорту та «розвивати громадський фізкультурно-спортивний рух».
53-річний уродженець Одеси — олімпійський чемпіон (чоловіче одиночне катання), триразовий чемпіон Європи, чемпіон світу, чемпіон Олімпійських ігор (Альбервіль, 1992) та світової першості з фігурного катання. У липні він зіграв одну з головних ролей у льодовому шоу «Аленький цветочек», яке поставила Тетяна Навка, дружина Дмитра Пєскова, прессекретаря Кремля. Після виступу в Сочі Петренка звільнили з посади віцепрезидента Федерації фігурного катання України та витурили з УФФК.
Як повідомляв «Міст», Петренко — справжній зрадник.

Ольга Гринько, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply