Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Зе-влада дісталася й збірної України з гімнастики

Автор:

|

Листопад 06, 2021

|

Рубрика:

Зе-влада дісталася й збірної України з гімнастики
Олег Верняєв

Збірна України з гімнастики загрузла в конфліктах. Про це розповів Олег Верняєв, український олімпійський чемпіон. За його словами, з національної команди хочуть звільнити головного тренера Геннадія Сардинського, і замінити його на креатуру спортивних функціонерів Зе-влади. А щоб домогтися цього, поширюють чутки, і навіть відкривають кримінальні справи.
На думку Верняєва, якщо фахівця знімуть із посади, це буде величезним ударом по українській гімнастиці. Також він розповів про ситуацію з відбором на Олімпіаду, яка відбулася цього року в Токіо (Японія). За словами гімнаста, на змагання поїхали не всі найкращі, а тому результатів на змаганнях показати не змогли.
Як приклад він навів ситуацію з Назаром Чепурним, який на чемпіонаті світу (ЧС) у кваліфікації вийшов у фінал в опорному стрибку з першого місця. На Олімпійських іграх із такими балами українець міг би боротися за нагороду. «Сартинський і Надюк підводили його форму безпосередньо під Токіо, бо розуміли, що командної боротьби ми не дамо, його готували одразу під фінал на один снаряд. Потім з’ясувалося, що деякі лідери команди і тренери почали говорити про спортивний принцип. Назар не брав участі в змаганнях, які є прописаними за Міністерством солоді та спорту на відбір до Ігор, і під самий від’їзд було чотири кубки світу: два віддали молодим і два — старшим. А тепер перегляньте оцінки і результати цих змагань, хто виграв стрибок два з двох, і як там виграли? — поділився спортсмен. — Як треба зробити: взяти хорошого хлопця, який просто пройшов усі турніри з «надцятими» місцями, чи взяти молодого та перспективного, який готовий їхати і боротися за фінал, результат ви знаєте. Але якщо країні потрібні медалі, то не треба потім говорити: ми будемо розбиратися. Коли молодий хлопець не їде через інтереси чиїсь, дуже часто зникає бажання працювати».
Як повідомляв «Міст», Олег Верняєв виграв турнір у Токіо.

До слова
Ілля Ковтун здобув бронзову медаль в багатоборстві на ЧС зі спортивної гімнастики в японському Кітакюсю. Тренером спортсмена є Ірина Надюк. «Вітаємо спортсмена, його тренера Ірину Надюк та всю збірну України», — зазначили в Національному олімпійському комітеті України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply