Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Збірна з гокею перемогла

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Збірна з гокею перемогла

Національна збірна України з гокею стала переможцем турніру в Румунії, обігравши господарів змагань із рахунком 6:2. Хет-триком у складі українців відзначився гравець «Донбасу» Андрій Міхнов, а дубль записав на свій рахунок форвард київського «Компаньйона» Віталій Гаврилюк. Ще одну шайбу закинув нападник Олександр Яковенко. Свою першу перемогу на посаді головного тренера збірної України з гокею здобув Анатолій Хоменко.

Збірна України взагалі могла не прилетіти до Румунії на Єврочелендж. Виліт літака з летовища Бориспіль постійно відкладався. За офіційною інформацією авіакомпанії, яка обслуговувала рейс Київ—Бухарест, — через туман у столиці Румунії. Хоча інші борти благополучно здійснювали посадку в Бухаресті з максимальною затримкою дві години. І все-таки скандалу вдалося уникнути.

Після втручання керівництва країни авіакомпанія надала інший літак, яким гокейна збірна дісталася Бухареста опівночі, після дев’ятигодинного очікування в українському аеропорту. Попереду ще був п’ятигодинний марш-кидок автобусом до Трансильванії, у гірське містечко Меркуряк-Чук. Тризіркового готелю Hunguest Hotel Fenyо вітчизняна делеґація ді­сталася вже зранку в день першого матчу. І перемогла всіх!

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply