Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Збірна України з водного поло — переможниця Ліґи націй

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

Збірна України з водного поло — переможниця Ліґи націй
Олександр Свищов і тренерський склад збірної України з водного поло

Збірна України з водного поло стала переможцем міжнародного турніру Ліґа націй (ЛН), який проходив у Чехії. Це перший трофей національної команди України за 20 років. У фіналі українці здолали команду австрійців із розгромним рахунком 21:2. «Хочеться подякувати всій команді за ці неймовірні емоції. Хлопці продемонстрували характер і командний дух. Хочу відзначити нашу команду, особливо у матчі зі Швейцарією була непроста гра, де ми показали хороші бійцівські якості у басейні. Ми показали, що збірна України з водного поло рухається в правильному напрямку. Наша команда дуже амбітна. Поки що ми не в лідерах, але на хорошому рівні і маємо хороші перспективи в майбутньому», — прокоментував здобуток Олександр Свищов, президент федерації водного поло України
За його словами, цей тріумф є потужною мотивацією для подальшого розвитку водного поло в Україні, особливо напередодні прийдешнього чемпіонату Європи (ЧЄ), який відбудеться наступного року. «Ця перемога — це поштовх для молодих ватерполістів. Хочу відзначити патріотизм у збірній, усі гравці показали, що готові до останньої секунди битися за синьо-жовтий прапор на міжнародній арені. Вітаю всю країну з цією перемогою, це нова успішна сторінка водного поло», — радів функціонер.
Участь у змаганнях взяли 11 колективів: Чехія, Словаччина, Бельгія, Швейцарія, Англія, Австрія, Вельс, Литва, Велика Британія U-19, Україна, Південна Африка. Збірна України зіграла п’ять поєдинків. Спершу перемогла збірні команди Англії та Литви, і завдяки цьому посіла перше місце в групі С. Потім «синьо-жовті» продовжили боротьбу вже за 1-4 місця турніру з лідерами інших груп. Наступні матчі були також за українцями.
«Дуже приємно виграти такий турнір. Зважаючи на те, що ми через коронавірусну пандемію не збиралися два роки, результат, вважаю, чудовий. Кардинально змінився склад збірної України і ми на такому рівні зіграли дуже достойно. В нас багато молоді в команді і вони себе дуже добре показали у поєдинках. Хочу подякувати хлопцям. Гра зі Швейцарією показала, що в нас є стрижень в команді, ми — одне ціле і це показали матчі ЛН», — поділився Олександр Дядюра, капітан національної збірної України з водного поло.
За результати турніру найкращим гравцем турніру став Денис Гусаков, гравець збірної Київської області. Вихованець одеської школи водного поло у кожному з поєдинків ЛН був одним із лідерів команди у басейні.
Як повідомляв «Міст», в Україні основний акцент роблять на розвитку водного поло.

About Author

Meest-Online