Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Запрошення на 10-й ЧС із футболу та 2-гу Україніаду діаспори

Автор:

|

Лютий 18, 2022

|

Рубрика:

Запрошення на 10-й ЧС із футболу та 2-гу Україніаду діаспори
Ігор Бокій

Минув короткий час із моменту проведення на Київщині IX чемпіонату світу (ЧС) із футболу серед українських діаспорних команд і Перших всесвітніх діаспорних спортивних ігор «Україніада», в яких взяли участь збірні українців із Канади, Ізраїлю, США, Польщі, Румунії, Угорщини й Італії. Це було справжнє свято спорту. Спогади про ці чудові заходи і надалі залишаються знаковими й яскравими. Тож укотре хочемо висловити глибоку вдячність усім українським державним і громадським установам та організаціям, усьому Організаційному комітету за неабиякі зусилля по підготовці і проведенні ЧС та «Україніади».
Турніри відвідала велика кількість місцевих мешканців та гостей Київської області. Про них писали численні друковані, радіо- та телевізійні засоби масової інформації, а також інтернетвидання. Змагання набули статусу незалежних і національних. І в цей період, коли Україна перебуває в центрі світових подій, одночасно реформуючись та інтегруючись у євроатлантичне співтовариство, ми маємо бути разом і по-справжньому продемонструвати нашу єдність діаспори та Батьківщини.
Запрошуємо вас взяти участь у X ЧС із футболу серед українських діаспорних команд і Других всесвітніх діаспорних спортивних іграх «Україніада», які відбудуться в період із 24 по 30 серпня 2022-го, і цього разу — у місті Буча Київської області. Зважаючи на багаторічний досвід, українська сторона — Бучанська міська рада (міський голова — А. Федорук) візьме на себе часткове фінансування з організації побуту спортсменів (проживання, харчування, транспортування містом, дозвілля й екскурсії), проведення футбольних матчів і турнірів (стадіони, спортивні майданчики, медичне супроводження матчів). А Міжнародна організація українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля» забезпечить участь команд із різних країн світу, спортивну частину заходів (підготовку регламентів і календарів змагань тощо). Міністерство молоді та спорту України (міністр — В. Гутцайт) сприятиме у частковому фінансуванні заходу, Українська асоціація футболу (президент А. Павелко) допомагатиме з нагородною атрибутикою та забезпеченням суддівства змагань. Витрати на щорічний членський внесок обсягом 2 тис. EUR, медичне страхування, приїзд до місця проведення змагань та від’їзд спортсмени здійснюють за свій кошт або за рахунок відрядних організацій, спонсорів і благодійників.
Проведення ЧС та «Україніади» вже стало доброю традицією. Ось уже десятий рік поспіль ми закликаємо до співпраці всі зацікавлені футбольні та спортивні колективи українців із різних куточків світу, громадські організації, добродіїв, журналістів. Щорічна організація ЧС та «Україніади» сприятимуть побудові містків дружби між українцями з різних континентів, а також будуть додатковою нагодою висвітлити життя закордонного українця. Змагання стануть окрасою культурно-масових і спортивних заходів у період святкування 31-ї річниці відновлення Незалежності України як для міста Буча, так і для всієї України.
Шановні краяни, ми впевнені, що спільні зусилля, наснага та бажання дадуть плідні результати. Сподіваємося на підтримку і співпрацю з вашого боку, як діаспорян, так і нашої сторони — МОУГ «Четверта хвиля» як ініціатора та засновника ЧС із футболу серед українських діаспорних команд і Всесвітніх діаспорних спортивних ігор «Україніада».
Любов Славатинська, президентка МОУГ «Четверта хвиля»
Ігор Бокій, голова організаційного комітету

Як повідомляв «Міст», перші Всесвітні діаспорні спортивні ігри організував тернополянин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply