Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

За призові медалі на чемпіонатах будуть премії

Автор:

|

Жовтень 04, 2022

|

Рубрика:

За призові медалі на чемпіонатах будуть премії
Лейла Мелесова-Вальчак

У Львові 25 спортсменів і 22 тренерів отримають премії за високі спортивні здобутки 2022 року. Веслування, вільна боротьба, стрільба з лука, фехтування, акробатика — спортсмени цих та інших видів спорту отримають від 2 тис. до 50 тисяч грн за свої заслуги. Про це розповіла Лейла Мелесова-Вальчак, голова постійної комісії культури, молоді, спорту та міжнародних зв’язків у Львівській міській раді. «Пишаюсь тим, що попри криваву війну із лютим загарбником наші Львівські спортсмени здобувають золоті, срібні та бронзові медалі на міжнародних спортивних аренах. На нашій комісії погодили премії спортсменам — переможцям, призерам та їхнім тренерам за високі здобутки за результатами чемпіонатів Європи, світу та Всесвітніх ігор», — розповіла вона.
Цього року львівські спортсмени здобули призові місця з таких видів спорту: стрільба з лука, фехтування, шахи, вільна боротьба, веслування на байдарках і каное, лижні перегони та біатлон, велосипедний спорт, спортивна акробатика. Карате та шахи.
Міжнародні змагання відбувалися в Греції, Словенії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Угорщині, Румунії, Італії, Сербії, Норвегії, Туреччині, Хорватії, Португалії та США. Премії спортсмени отримають згідно з Програмою надання премій Львівської міської ради талановитим і перспективним спортсменам і тренерам Львова.
Як повідомляв «Міст», паралімпійцям призначили президентські премії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply