Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Виступи кримських атлетів у Росії приховують

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Виступи кримських атлетів у Росії приховують
Віра Ребрик

Віра Ребрик

Одразу кілька кримських спортсменів узяло участь у змаганнях чемпіонату Росії з легкої атлетики в Казані. Проте в офіційних джерелах їхніх прізвищ не знайдеш. У старт-листах не вказано їхньої територіальної приналежності, а у фінішних протоколах їхні імена відсутні, наче спортсмени й не стартували. Як пояснив Валентин Балахничев, президент Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА), інакше це могло би призвести до санкцій як щодо самих спортсменів, так і до ВФЛА.

Загалом, як повідомили у Федерації легкої атлетики Криму, атлетів – рівно десятеро: метальники спису Віра Ребрик і Рустем Дремджі, стрибун Євген Семененко (усі — із Ялти), метальник молота Олексій Сокирський (Саки), бігуни Руслан Перестюк (Євпаторія), Олександр Тарадина (Севастополь), Ксенія Савіна, Анастасія Бондар, Фуад Фаржані і Валерія Мара (усі — із Сімферополя).
За словами п. Балахничева, наразі кримські спортсмени не можуть офіційно виступати на російських змаганнях. «Безумовно, ми хотіли би прискорити процес набуття кримськими спортсменами офіційного статусу в усіх видах спорту. Усе залежатиме від того, як IAAF потрактує прецедент входження території однієї країни до складу іншої. У правилах це прописано, питання лише в тому, як це буде реалізовано на практиці. Робиться все можливе. Тому я би просив не спекулювати на цій темі», — заявив президент ВФЛА.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply