Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Ветерани візьмуть участь в «Іграх воїнів»

Автор:

|

Липень 12, 2021

|

Рубрика:

Ветерани візьмуть участь в «Іграх воїнів»
Ветерани зі Львов

П’ятеро львів’ян — Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Віктор Легкодух, Олександр Заставський і Сергій Калитюк — візьмуть участь у спортивних ветеранських змаганнях у США у складі національної збірної «Ігор воїнів». Змагання відбудуться 12-22 вересня ц. р. в Орландо (штат Флорида). Загалом до збірної України ввійшли 40 військовослужбовців і ветеранів, які у боях за цілісність Батьківщини отримали поранення та хвороби. Збірна України братиме участь в «Іграх воїнів» вперше
Як розповів Віктор Легкодух, те, що йому вдалося ввійти до складу збірної, означає визнання його роботи. «Це означає, що я не даремно тренувався та займався», — сказав він. Майор Легкодух 2014-го отримав важку травму хребта. Та попри це, торік здолав Лондонський марафон. 2022-го він також візьме участь в «Іграх нескорених».
Що ж до «Ігор воїнів», то під час відбору він здобув перші місця у змаганнях зі штовхання ядра, греблі, ручного велоспорту та баскетболу на візках. «Основний мій вид спорту — гребля. Він потребує сили та витривалості», — зізнався десантник.
Також під час змагань в Орландо він хоче спробувати взяти участь у змаганнях з кульової стрільби. «У нас таких змагань не було. А там будуть. Тому варто спробувати. Хоча як військовий я розумію, що найкраще стріляти зі своєї зброї, яку ти добре знаєш і відчуваєш», — каже Віктор.
Warrior Games («Ігри воїнів») — це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців і ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць — команди з восьми країн світу, а саме зі США, України, Австралії, Канади, Великої Британії, Данії, Нідерландів та Грузії. Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.
Як повідомляв «Міст», українці повернулися з «Ігор нескорених».

Маріанна Попович, «Вголос»

До слова
Сергій Романовський, учасник «Ігор героїв», який втратив ногу на війні, планує підкорити Казбек. Як розповів військовослужбовець, це буде його досвід альпінізму. «Я ходив у гори в Карпатах, Татрах, ц Грузії. Підіймався на всі можливі вершини», — каже він і додає, що попередні походи тривали по кілька днів. І в Карпатах він уже навіть приміряв альпіністські кішки, в яких має намір піднятися на льодовик. Проте відпрацьовувати буде підйом уже на горі Казбек. Від підйому офіцер очікує нових вражень. «Я готовий і морально, і фізично. Особливо — морально, тому що життя зараз таке, що потрібно бути готовим до всього», — зізнався майбутній альпініст.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply