Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Веслярі завоювали бронзову медаль

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Веслярі завоювали бронзову медаль

В іспанській Севільї завершився чемпіонат Європи з академічного веслування, на якому збірна України завоювала бронзову медаль. Нагороду виграли Світлана Новиченко і Ганна Концева. Спортсмени збірної України брали участь у більш ніж половині дисциплін, у яких розігрувалися нагороди, — дев’яти із 17. У чотирьох видах програми нашим спортсменам удалося кваліфікуватися у фінал.

У жіночій дисципліні «двійка без рульового» український екіпаж Новиченко — Концева не одразу зміг пробитися до фіналу, але використав свій шанс у втішному заїзді, де упевнено лідирував усі перегони. Що ж до вирішального заїзду, то українки від самого початку захопили лідерство, але в кінцівці різко здали. Спортсменкам забракло сили позмагатися за перемогу, але переваги, здобутої на початку, вистачило для того, щоби фінішувати третіми. Чемпіонками в цьому виді програми стали веслярки з Румунії, срібними призерами — німкені. В інших фіналах українці виступили менш вдало.
У четвірці парною жіноча команда в складі Наталії Ковальової, Діани Димченко, Вікторії Колтунової й Олени Буряк посіла останнє, 6-те, місце. У цьому ж виді програми в чоловіків Дмитро Міхай, Іван Футрик, Олександр Надтока й Іван Довгодько здобули «образливе» четверте місце, залишившись поза п’єдесталом. Нарешті, у жіночому одинаку Україну представляла Наталія Довгодько, яка на Олімпіаді в Лондоні-2012 стала чемпіонкою в четвірці парною. У дисципліні «одинак» у фіналі чемпіонату Європи вона фінішувала лише п’ятою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply