Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Варвари вбили вже сотню українських спортсменів

Автор:

|

Серпень 08, 2022

|

Рубрика:

Варвари вбили вже сотню українських спортсменів
Вадим Гутцайт

На Сумщині російські окупанти вбили українського Віталія Лісуна, державного тренера з водного поло. Впродовж багатьох років він працював секретарем Федерації водного поло України (ФВПУ). У складі «Динамо» (Київ) був чемпіоном України. З початком повномасштабного вторгнення Росії до України спортсмен проходив військові навчання спершу за кордоном, а потім вирушив на передову. «Це неймовірна, катастрофічна втрата для ватерпольної родини України. Загинула людина, яка завжди була віддана своїй справі, яка усім серцем любила та вболівала за розвиток водного поло України. За мій рік робити на посаді президента спільно з Віталієм Лісуном, я завжди розумів, що можу покластись на нього, це справжній професіонал у своїй роботі, людина слова та честі. Для нас усіх Віталій Лісун — приклад того, як любити свою Батьківщину та віддати за неї найдорожче — життя», — заявив Олександр Свищов, президент ФВПУ.
Більше ніж за п’ять місяців війни, що триває в Україні, російсько-терористичні війська вбили більше сотні українських спортсменів і тренерів або на полі бою, захищаючи державу, або під час обстрілів російських окупантів, ще 22 зараз перебувають у полоні. Йдеться як про дорослих, так і про дітей.
Водночас до лав Збройних сил України (ЗСУ) стали більше 3 тис. спортсменів. «Ціною життя і здоров’я вони виборюють мирне майбутнє всього континенту. Всі вони зараз мали би бути у спортивних залах, тренуватися та тренувати, готуватися до змагань. Ніхто з них не хотів цієї війни, але ніхто не зумів залишитися осторонь», — наголосив Вадим Гутцайт, міністр молоді та спорту України. Українські спортсмени та тренери також активно волонтерять. На цьому фронті «воюють» більше 1,1 тис. представників спорту.
Як повідомляв «Міст», український спорт продовжує страждати.

Наталя Дуляба, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply