Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

В Українського спортового клубу вже є нове приміщення

Автор:

|

Травень 28, 2021

|

Рубрика:

В Українського спортового клубу вже є нове приміщення
Уляна Приймак, директорка з комунікацій; Богдан Приймак, скарбник; Василь Зінкевич, президент; Євген Равчак, член клубу; Стефан Коваленко, спортивний директор; Іззі Дженаші, менеджер будівлі

Український спортовий клуб (УСК) Нью-Йорка 23 квітня ц. р. офіційно переїхав в нове приміщення в Брукліні, в район Ґрінпойнт. Після чергової перемоги нашої футбольної команди NY Ukrainian Reserve у чемпіонаті ліґи Космополітан 25 квітня ц. р. члени клубу вперше відвідали нове приміщення за адресою 663 Manhattan Ave., яке розташоване лише за кілька блоків від відомого парку Мак-Каррен. Всі були раді побачити нову домівку. Присутні оглянули будинок й урочисто відсвяткували переїзд шампанським.
Василь Зінкевич, президент УСК, висловив подяку, побажав командам успіхів у майбутньому та наголосив: «Ми хотіли б рухатись вперед із тими ж зусиллями та завзяттям, який мали засновники УCK. Наша мета — створити комфортне місце для гуманітарного навчання, соціального розвитку, культури та спорту як для молоді, так і для дорослих, а також розширити наше співтовариство. Покажімо нашим засновникам, що наполегливою працею та відданістю можемо створити новий клуб не тільки для теперішньої молоді, а й для багатьох наступних поколінь».
Куплений будинок зараз швидко відновлюють. Вже є домовленість із підрядниками про заміну даху. По тому запланували провести повний ремонт на першому поверсі. Важливою частиною нового будинку стане зручна та велика роздягальня для спортсменів.
Детальніше про життя клубу, спортивні команди та перебіг ремонту переглядайте на веб-сайті Ukrainian Sports Club NY і в соціальних мережах Facebook та Instagram.
Як повідомляв «Міст», УСК переїхав із Мангеттена.

Уляна Приймак

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply