Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Успіхи та невдачі українських біатлоністів

Автор:

|

Січень 20, 2022

|

Рубрика:

Успіхи та невдачі українських біатлоністів
Юлія Джима

У німецькому Рупольдингу відбулася традиційна Різдвяна гонитва. Перемогу у перших перегонах змагальної програми року здобула німецька пара Яніна Хеттіх та Ерік Лессер, які попри на вітер не припустилися жодної хиби на вогневих рубежах. Україну представляли Юлія Джима та Дмитро Підручний. Вони схибили сім разів, проте на фініші виявилися другими.
А в німецькому Оберхофі відбулася одиночна змішана естафета в рамках п’ятого етапу Кубка світу з біатлону. Українська команда у складі Артема Тищенка та Дарина Блашко посіла там третє місце. Чоловічими були перший та третій етапи, жіночими — другий і четвертий.
Артем Тищенко та Дарина Блашко вперше вони змагалися у складі естафетної команди. Гонитву розпочав Артем закрив усі мішені лише завдяки двом додатковим набоям, унаслідок чого відставання України від лідерів збільшилося до 26 с. До першої стрільби на другому етапі Дарина підходила у другій групі біатлоністок. Хоча відставання вдалося скоротити з 26 с до десяти. Тож завдяки її точній стрільбі Україна піднялася на третє місце.
Проте шанувальники лижних гонитв вже не побачать їх аж до Олімпіади. Етап Кубка світу у Словенії, який мав відбутися 22-23 січня ц. р., скасували через складну ситуацію з коронавірусом у країні.
Як повідомляв «Міст», українські біатлоністи відстрілялися точно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply