|

Серпень 30, 2021

|

Оксана Зубковська

Оксана Зубковська виграла золоту медаль зі стрибків у довжину на XVI літніх Паралімпійських іграх в Токіо (Японія). Представниця Київщини виграла фінал у класі Т12 із результатом 5,54 м.
Олександр Назаренко виграв бронзову медаль з дзюдо у ваговій категорії до 90 кг. Він виявився дужчим за бразильця Артура Кавальканті.
У запливі на дистанції 50 м вільним стилем Ілля Єременко показав другий результат, а Максим Веракса став третім у запливі, поступившись Іллі 0,13 сек. У фіналі з плавання на спині на 50 м Денис Остапченко зумів пройти всю дистанцію і показати другий результат.
Андрій Трусов завоював срібну медаль, показавши результат 4,35,56. Він поступився ізраїльтянину Марку Маляру, який встановив новий світовий рекорд — 4,31,06.
Наталія Олійник завоювала «срібло» в паверліфтингу. Вона завершила свій виступ із результатом 133 кг, успішно виконавши всі три свої спроби — 125 кг, 130 кг і 113 кг.
А в штовханні ядра стоячи Анастасія Мисник у впертій боротьбі змогла показати другий результат, кинувши снаряд на 14,16 м.
«Синьо-жовті» зараз займають п’ятку позицію в командному заліку. Їй передують: 1) Китай. 2) Велика Британія. 3) США. 4) Паралімпійський комітет Росії.
Як повідомляв «Міст», медалепад Паралімпіади для українців триває.