Українці вибороли вісім нагород на Кубку Європи

|

Травень 20, 2022

|

Українці вибороли медалі всіх ґатунків

Збірна України з дзюдо вдало виступила на етапі Кубку Європи серед кадетів, який відбувся у румунському Бухаресті. Українці та українки завершили виступи з вісьмома медалями, серед яких два «золота», одне «срібло» та п’ять бронзових нагород.
Першого змагального дня одразу п’ятьом спортсменкам вдалося піднятися на п’єдестал пошани. У категорії до 44 кг троє українських дівчат пробилися до півфіналу, де між собою і розіграли нагороди. Маргарита Мірошниченко завоювала «золото», здобувши у фіналі перемогу над Анастасією Суперсон. А Марія Бєгунова, яка поступилася співвітчизниці у півфіналі, у поєдинку за «бронзу» здолала румунку Балан.
Ще дві бронзові нагороди українки завоювали у категорії до 48 кг. Юлія Штефаняк і Меланія Водянна впевнено пробилися до півфіналу, де, на жаль, поступилися своїм суперницям. Втім, у поєдинках за «бронзу» обидві перемогли.
Другого змагального дня на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Ігор Цуркан. У категорії до 81 кг він знову не залишив шансів суперникам, здобувши чотири дуже впевнені перемоги над суперниками з Молдови, Естонії та Туреччини, а у фіналі здолав представника Вірменії.
У категорії до 90 кг на «бронзу» виборов киянин Микита Юданов. Після двох перемог у попередніх раундах, у півфіналі він поступився майбутньому чемпіону з Сербії Мілану Булая, після чого у поєдинку за «бронзу» здолав ще одного серба Стефана Симича.
Ще одну бронзову нагороду завоювала Юлія Кузьменко у ваговій категорії до 63 кг. Впевнено пробившись до півфіналу, воша поступилася суперниці з Греції, після чого у сутичці за «бронзу» взяла гору над туркенею. У загальнокомандному заліку збірна України посіла четверте місце.
Як повідомляв «Міст», у Страсбурзі українські дзюдоїсти здобули три нагороди.