Українські волейболісти на чемпіонаті світі

|

Жовтень 01, 2022

|

Збірна України з волейболу

Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до 1/8 фіналу ЧС. Це стало відомо після перемоги «синьо-жовтих» над Пуерто-Рико, аутсайдером групи. Українці не надто добре увійшли в гру та дозволили супернику в завзятій боротьбі забрати першу партію 26:24. Однак, зібравшись, більше таких помилок не припускалися й упевнено виграли наступні три сети, а з ними і поєдинок.
Свою чергою, жіноча збірна України після гостьової перемоги у кваліфікаційній групі над командою Португалії на чемпіонаті Європи (ЧЄ). «Синьо-жовті» здобули легку перемогу у трьох сетах. Після цього українки стали недосяжними у турнірній таблиці для тих же португалок і дочасно вибороли путівку на континентальну першість. А потім розгромили ще й команду Кіпру в заключному матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи. Поєдинок завершився розгромною виїзною перемогою українських волейболісток, які не віддали суперницям жодної партії — 0:3 (15:25, 14:25, 17:25).
А в турецькому Ізмірі провели молодіжний ЧС із пляжного волейболу. Збірна України, яку представляли Дарина Романюк й Єва Сердюк, змогла виграти це змагання. У фіналі турніру вони обіграли збірну США (21:17 та 21:18), завдяки цьому здобули «золото». Варто зауважити, що за весь чемпіонат українки не програли жодного сету.
Як повідомляв «Міст», Україна замінила на ЧС-2022 збірну Росії.