Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Українські гольфистки зайняли призові місця в Хорватії

Автор:

|

Липень 01, 2021

|

Рубрика:

Українські гольфистки зайняли призові місця в Хорватії
Українки з нагородами

Збірна України з гольфу зайняла два призових місця на міжнародному чемпіонаті в Хорватії, який відбувався за складних погодних умов — були сильний вітер і спека +36. Чоловічий турнір тривав чотири дні, жіночий — три. Україну представляли: Іван Маловичко, Михайло Голод, Артем Соколов, Тимур Алалін, Ілля Манойло, Андрій Головко, Ельвіра Растворцева, Єлизавета Растворцева і Софія Пилипенко.
За результатами всього турніру, Ельвіра Растворцева посіла перше місце, а Єлизавета Растворцева — друге. У спеціальних номінаціях на Croatian International Amateur Championship перемогли Іван Маловичко і Софія Пилипенко.
«Ці змагання були складними, але через це перемога для нас удвічі цінніша. Загалом рівень гри гольфістів дуже сильно виріс у порівнянні з минулим роком», — прокоментував головний тренер української збірної з гольфу. Він зазначив, що Федерація гольфу акцентує свою увагу на збірних командах, саме тому стало більше тренувань, розширився тренерський склад. «Також ми почали частіше брати участь у міжнародних змаганнях», — додав фахівець.
Віталій Хомутинник, президент Федерації гольфу України, привітав переможниць змагань і побажав щоразу встановлювати власні рекорди і не зупинятися на досягнутому.
Як повідомляв «Міст», чемпіонат із гольфу зібрав рекордну кількість спортсменів.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply