|

Квітень 09, 2021

|

Жіноча збірна України з гандболу

Жіноча збірна України з гандболу в останньому матчі групового турніру першого етапу відбору на ЧС-2021 обіграла Ізраїль 31:24 (16:10, 15:14). Для українок гра розпочалася вдало. До десятої хвилини першого тайму перевага українських гандболісток вже становила три м’ячі, а на початку останньої десятихвилинки вона збільшилася вдвічі. Після перерви ізраїльтянки намагалися скоротити відставання, але менше ніж на чотири м’ячі українки суперниць не підпустили. У плей-офф за право зіграти на ЧС Україна зіграє з Чехією, Німеччиною, Угорщиною, Чорногорією, Росією, Польщею, Румунією, Словенією, Сербією, або Швецією.
Як повідомляв «Міст», збірна України з пляжного гандболу виборола друге місце на чемпіонаті світу в Омані.