|

Грудень 26, 2021

|

Сю Ментао (срібло), Анастасія Новосад (золото), Ольга Полюк (бронза)

У м. Рука (Фінляндія) завершився етап із лижної акробатики Кубка світу з фристайлу, який приніс Україні медалі. «Золото» здобула українка Анастасія Новосад, для якої ця перемога стала першою в кар’єрі. У фінал вона пройшла із шостого місця та з 85,99 бала (3,15 складності). У малому фіналі стала найкращою з-поміж усіх учасниць, адже покращила результат до 88,51 бала. А у великому фіналі виконувала стрибок із вищою складністю (3,525) і заробила за нього найвищу оцінку — 98,7, цього вистачило для першого місця з добрим запасом майже сім балів. Анастасія — лише третя українка в історії, яка здобула перемогу в жіночій лижній акробатиці на етапі Кубка світу. До неї такий результат підкорився Ользі Волковій 2012 року та Надії Мохнацькій 2020-го.
Ольга Полюк також змогла піднятися на подіум, вона здобула «бронзу». У кваліфікації вона була п’ятою (86,62), а на шляху до великого фіналу набрала стільки ж балів, що й Новосад (88,51), і вийшла у завершальний етап змагань із першого місця. За останній стрибок, який мав найнижчий коефіцієнт складності (2,9), Полюк заробила 79,75 бала. Попри це, Ольга однаково змогла здобути медаль. Для неї це також перша особиста нагорода такого рівня в кар’єрі.
А Олександру Абраменку вдалося показати найкращий результат під час третього стрибка — 127,44 балів. Але навіть із ним наздогнати фристайлістів із США йому не вдалося. Тож Україна здобула ще одну «бронзу».
Як повідомляв «Міст», у Білорусі затримали чемпіонку світу з фристайлу.