|

Лютий 06, 2021

|

Юлія Джима

У німецькому Арбері відбулася коротка індивідуальна гонитва серед жінок на етапі Кубка IBU з біатлону. Катерина Бех припустилася на ній однієї хиби на чотирьох вогневих рубежах, однак це їй не завадило стати третьою за підсумками змагання. Українка поступилася майже 40 секунд Тамарі Штайнер, переможниці з Австрії. Друге місце зайняла Анна Вайдель із відставанням від лідерки в 12 секунд.
Свою чергою, Юлія Джима, лідерка збірної України з біатлону, виграла срібну медаль в індивідуальній гонитві на етапі Кубка світу в італійському Антхольці. Вона чудово відпрацювала на рубежах, закривши всі 20 мішеней. І стала єдиною з 93 тих, хто стартував і не припустився жодної хиби. Це дозволило їй посісти друге місце. Українка в фінішному протоколі поступилася лише австрійці Лізі Хаузер, котра здобула дебютну перемогу в кар’єрі.
Анастасія Меркушина з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах також стала срібною призеркою — 15-кілометрової індивідуальної гонитви на чемпіонаті Європи (ЧЄ) в польських Душниках-Здруй. Вона поступилася польці Моніці Хойніш-Старензі 2,9 секунди, «бронза» ж дісталася росіянці Ларисі Кукліній. До квіткової церемонії нагородження також потрапила українка Ірина Петренко, котра подолала дистанцію без карних хвилин і посіла у підсумку п’яте місце.
Як повідомляв «Міст», українські біатлоністи відстрілялися точно.