Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Українки зайняли весь п’єдестал Діамантової ліґи

Автор:

|

Червень 30, 2022

|

Рубрика:

Українки зайняли весь п’єдестал Діамантової ліґи
Українські стрибунки

Українські легкоатлетки фантастично виступили в секторі стрибків у висоту на етапі Діамантової ліґи в Парижі. Одразу троє українок піднялися на подіум. Переможницею змагань стала Ярослава Магучих, зірка української легкої атлетики. 20-річній спортсменці з Дніпра цього сезону просто немає рівних. На початку червня ц. р. вона виборола «золото» на етапі Діамантової ліґи у Марокко. У столиці Франції Ярослава з другої спроби взяла висоту 2,01 м — це найкращий результат сезону у світі в стрибках на відкритому повітрі. Для неї це третя поспіль перемога на етапах Діамантової ліґи.
Срібну нагороду здобула Ірина Геращенко. З першої спроби їй підкорилася позначка в 1,98 м. Для українки це особистий рекорд сезону. Третю сходинку п’єдесталу розділили українка Юлія Левченко й австралійка Нікола Оліслагерс. Обидві з першої спроби взяли висоту 1,95 м. Для Юлі це також найкращий результат цього сезону.
Вперше в історії на етапі Діамантової ліґи змагалися одразу чотири українські стрибунки у висоту. Четвертою стала Катерина Табашник, вона завершила змагання на шостій позиції. Українка з другої спроби взяла висоту 1,95 м, це її найкращий результат сезону.
Як повідомляв «Міст», українки стали найкращими на етапі Діамантової ліґи.

Віра Хмельницька, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply