Українки й українець дострибалися до медалей

|

Вересень 18, 2021

|

Ярослава Магучих

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко вперше в своїй кар’єрі виграла етап Діамантової ліґи в Юджині (штат Ореґон). Вона виграла в перестрибці з бронзовою призеркою чемпіонату світу-2019 Вашті Каннінґем. Обидві подолали позначку 1,98 м із другої спроби, але й обидві не подолали 2 м. Третім результатом 1,98 українка повторила найкращий результат сезону.
На чемпіонаті світу (ЧС) із легкої атлетики в кенійському Найробі 18-річна Марія Горєлова завоювала «бронзу». У фінал вона потрапила з п’ятим результатом, стрибнувши на 6,24 м. У фіналі українка змогла поліпшити свій результат і встановити особистий рекорд — 6,5 м.
Андрій Проценко став третім у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліґи в Лозанні (Швейцарія). Він показав результат 2,27 м і програв американцеві Шелбі Мак’юену за кількістю спроб на попередніх висотах.
А Ярослава Магучих у Лозанні стала другою зі стрибків у висоту — 1,98 м. Вона показала однаковий результат з атлеткою з нейтральним статусом Марією Ласіцкене, але суперниця взяла висоту з першої спроби, а українка — з третьої. Але вже на наступному етапі, в Брюсселі (Бельгія), посіла перше місце, адже з першої спроби змогла стрибнути на 202 см.
Крім цього, Ярослава Магучих та Ірина Геращенко взяли участь у фіналі Діамантової ліґи в Цюриху (Швейцарія). За підсумками фіналу Ярослава посіла друге місце, стрибнувши у висоту на 2,03 м. Ірина є стала четвертою, показавши результат 1,96 м. Там само Марина Бех-Романчук виступала у фіналі зі стрибків у довжину. Вона змогла стрибнути на 6,75 м у своїй останній спроби, що дозволило їй зайняти третє місце.
До слова, Ярослава Магучих знову сфотографувалася з російською спортсменкою Марією Ласіцкене, хоча її дуже критикували за таке ж фото на Олімпіаді-2020.