Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Українки дострибалися до «золота» та «срібла»

Автор:

|

Вересень 08, 2020

|

Рубрика:

Українки дострибалися до «золота» та «срібла»
Ярослава Магучих

Українські стрибунки у висоту Юлія Левченко й Ярослава Магучих стали найкращими на Меморіалі Ірени Шевінської в польському Бидгощі. 22-річна Юлія завоювала золоту нагороду, показавши найкращий результат сезону на міжнародних стартах — 2 м. А 18-річна Ярослава посіла друге місце з результатом 1,97 м.
Магучих стала переможницею етапу Діамантової ліґи в Стокгольмі (Швеція), здобувши золоту нагороду, з третьої спроби підкоривши планку на висоті 2 м. А на другій сходинці тепер уже розташувалася Юлія Левченко, продемонструвавши результат 1,98 м.
Після перемоги в столиці Швеції Ярослава розповіла про свої плани на сезон. «Це особливий сезон, бо він розпочався в серпні, хоча ми виступали і в травні. Було складно без змагань, але я дуже рада повернутися на стадіон і виступати з дівчатами на міжнародному рівні. Дуже задоволена тим, що стрибнула 2 м і показала свій кращий результат сезону. Моя мета на цей сезон — встановити новий особистий рекорд і новий світовий рекорд серед юніорів», — заявила вона. Нагадаємо, що їй належить юніорський світовий рекорд у стрибках у висоту — 2,04 м. А 2,05 м — рекорд України, який встановила Інга Бабакова 1995-го.
Крім цього, українські легкоатлетки отримали три нагороди в фіналі World Athletics Continental Tour у Секешфехерварі (Угорщина). Марина Бех-Романчук виборола срібну медаль, коли стрибнула на 6,76 м. Інша є українська спортсменка, Ганна Рижикова, посіла друге місце в бігу на 400 м із бар’єрами. Третю перемогу до скарбнички України приніс метальник молота Михайло Кохан, котрий завоював бронзову медаль.
Також у Стокгольмі завоювала «золото» Марина Бех-Романчук (Швеція). Цього року змагання відбувалися у новому форматі. Зокрема, після перших п’яти стрибків у фінальну спробу, де обнуляли всі результати, потрапляли три найкращі спортсменки. За таких обставин ключовим було увійти у трійку найкращих, щоб позмагатися за перемогу. Українка впоралася з усіма завданнями. Зі стрибком на 6,71 м вона на другому місці кваліфікувалася до фінальної спроби й у вирішальній спробі продемонструвала особистий рекорд сезону — 6,85 м. Крім цього, Марина виборола «золото» й на Меморіалі Януша Кусоцінського в Польщі, вигравши змагання з результатом 6,78 м.
Як повідомляв «Міст», українки стали найкращими на етапі Діамантової ліґи в серпні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply