Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Українець підписав контракт із італійською командою

Автор:

|

Березень 02, 2021

|

Рубрика:

Українець підписав контракт із італійською командою
Андрій Пономар

Андрій Пономар, 18-річний український велогонщик, підписав контракт із італійською командою Androni Giocattoli Sidermec. Угоду уклали на два роки. Українець став 21-м у складі цієї італійської команди.
Юнака привів у команду Джузеппе Аквадро, його аґент. За кілька тижнів до підписання контракту з українцем Androni Giocattoli Sidermec підписала угоду ще з одним молодим велогонщиком — Сантьяго Умбою, котрого також підписали за посередництва п. Аквадро.
Торік український парубок виступав за іншу італійську команду — Franco Ballerini, у майці якої здобув п’ять перемог, у т. ч. звитягу на швейцарській одноденці гран-прі «Рюбіланд». Андрій Пономар народився 5 вересня 2002-го на Чернігівщині. Він переможець чемпіонату Європи з велоспорту серед юніорів 2019 року та дворазовий чемпіон України у шосейних гонитвах і в гонитвах на час. Починаючи з 2007-го Androni Giocattoli Sidermec є постійним учасником відомої багатоденки Giro d’Italia.
Як повідомляв «Міст», Комісія з етики Міжнародного союзу велосипедистів дискваліфікувала колишнього президента Федерації велоспорту України, за хамську поведінку.

Олена Івашків, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply