Україна здобула на чемпіонатах Європи 32 медалі

|

Вересень 01, 2022

|

Ярослава Магучих

Українські спортсмени вибороли 32 медалі на двох чемпіонатах Європи — у Римі (Італія) та Мюнхені (Німеччина). Про це повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України (НОК) і національної олімпійської збірної України.
У Римі проводили чемпіонат Європи з водних видів спорту, а у Мюнхені — мультиспортивний чемпіонат. «У столиці Італії відбулися змагання з плавання, артистичного плавання та стрибків у воду а в головному місті німецької землі Баварія — спортивний форум із легкої атлетики, спортивної гімнастики, академічного веслування, веслування на байдарках і каное, скелелазіння, велоспорту, настільного тенісу, триатлону та пляжного волейболу», — зазначили у НОК. За десять днів змагань українські спортсмени здобули 32 медалі — 14 золотих, 11 срібних і сім бронзових.
Українські спортсмени Кирило Болюх та Олексій Середа здобули «срібло» у стрибках у воду. Український дует стрибунів у воду Олексія Середи та Софії Лискун також вибороли срібну медаль. Крім цього, плавець Михайло Романчук виграв «золото» на дистанції 1 500 м вільним стилем. А загалом українські плавчині вибороли 13 золотих медалей у восьми фіналах.
Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою в потрійному стрибку. Бігунки Вікторія Ткачук і Ганна Рижикова виграли «срібло» та «бронзу» на дистанції 400 м. з бар’єрами. А Ярослава Магучих стала першою в історії України чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту.
Як повідомляв «Міст», Магучих узяла «золото» в Італії.