|

Травень 27, 2022

|

Дефлімпійська збірна України

Збірна України тріумфально закінчила Дефлімпіаду-2021, яку провели у бразильському місті Кашіас-ду-Сул. «Синьо-жовті» отримали лідерство у медальному заліку з першого дня змагань і впевнено утримували перше місце протягом усього турніру.
У результаті українці стали недосяжними у медальному заліку для суперників ще за три дні до офіційного завершення Ігор. Літня дефлімпіада закінчилася фінальними матчами у футболі та марафонськими забігами. Останнього дня українці змогли виграти ще одне «золото» — у чоловічому футболі. Загалом спортсмени здобули 138 медалей: 62 золотих, 38 срібних і 38 бронзових. Таким чином, виступ українців став рекордним за всю історію виступів для української команди. Найбільше нагород вибороли у плаванні та легкій атлетиці.
Як повідомляв «Міст», українці були другими на Дефлімпійських іграх у Софії.