Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Україна вперше прийме ЧЄ з бадмінтону

Автор:

|

Квітень 02, 2021

|

Рубрика:

Україна вперше прийме ЧЄ з бадмінтону

Україна вперше прийме чемпіонат Європи (ЧЄ) з бадмінтону. Він проходитиме з 27 квітня до 2 травня в київському Палаці спорту. «Бадмінтон — один із наймасовіших Олімпійських видів спорту. Отже, до України буде прикута увага людей у всьому світі. Впевнений, що турнір проведуть на високому рівні, це засвідчить, що Україна —велика спортивна держава», — заявив Джиммі Андерсен, заступник генерального секретаря Європейської конфедерації бадмінтону на відкритому засіданні урядового організаційного комітету ЧЄ з бадмінтону-2021, яке відбулося на національному спортивному комплексі «Олімпійський».
Усі матчі, починаючи з чвертьфінального етапу чемпіонату, транслюватимуться на медіасервісі Megogo, який став офіційним транслятором змагань. Уболівальники зможуть безкоштовно дивитися ігри турніру наживо.
ЧЄ з бадмінтону — найпрестижніший турнір у Європі, участь у якому щороку беруть понад 200 кращих спортсменів континенту. Традиційно чемпіонат визначає найкращих гравців року в жіночій і чоловічій одиночних категоріях, парних і змішаній парній категоріях. Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на Олімпіаду в Токіо (Японія). Нагадаємо, що рішення про проведення ЧЄ з бадмінтону в Україні було прийняли у серпні 2019-го, а сам турнір мав пройти 21-26 квітня 2020 року. Проте через пандемію Covid-19 турнір довелося перенести.
Як повідомляв «Міст», українські бадмінтоністи відзначилися на престижних турнірах.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply