Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Учнівська збірна — перша на Всесвітніх спортивних іграх

Автор:

|

Жовтень 03, 2021

|

Рубрика:

Учнівська збірна — перша на Всесвітніх спортивних іграх
Збірна хлопців
Збірна дівчат

Учнівська збірна України виборола 148 нагород і посіла перше місце в командному заліку на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 у Белграді (Сербія). Вони здобули 148 медалей (69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових) і завершила змагання на першому місці загальнокомандного заліку. Загалом у змаганнях взяли участь 2,5 тис. спортсменів віком 13-15 років із 35 країн світу. Українську збірну представляв 251 спортсмен.
До програми заходу увійшли 15 видів спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3 х 3, вільна та греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, теквондо, футбол, шахи. Загалом було розіграли 172 комплекти нагород.
Для учнів проводили освітні та культурні заходи, оскільки події, що відбуваються під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту, ставлять собі за мету розвивати взаємоповагу, толерантність, єднання та дружбу.
У межах ігор провели Учнівський спортивний форум, участь у якому узяв Артур Селецький, заступник міністра освіти і науки України. Він поінформував про впровадження в Україні нових підходів щодо популяризації активного відпочинку серед учнів.
Міжнародна федерація шкільного спорту (ISF) — це міжнародна багатоспортивна організація, яку 1995 року визнав Міжнародний олімпійський комітет. Вона об’єднує 132 національні шкільні спортивні організації з усього світу. Разом зі своїми учасниками ISF щорічно організовує понад десять міжнародних спортивних змагань і масових спортивних та освітніх заходів для школярів у віці від шести до 18 років.
Маючи понад 40 видів спорту у своїх програмах із налагодженими партнерськими взаєминами з відповідними міжнародними федераціями, ISF організовує чотири різні категорії подій: Мультиспортивні ігри U15-U18; чемпіонати світу та Кубки зі шкільних видів спорту, а також освітні заходи.
В Україні розвитком шкільного спорту опікується Українська федерація шкільного спорту. Її завданням є популяризація фізичного виховання і спорту, здорового способу життя серед дітей, учнівської молоді та працівників освіти.
Як повідомляв «Міст», МОН звільнило деяких учнів від здавання ДПА.

Андрій Стець, Zaxid.Net

About Author

Meest-Online