Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

У Білорусі відібрали чемпіонат світу з гокею

Автор:

|

Січень 30, 2021

|

Рубрика:

У Білорусі відібрали чемпіонат світу з гокею
Олександр Лукашенко, нелегітимний президент Білорусі

Автовиробник Skoda та косметичний бренд Nivea заявили про відмову виступити спонсорами Чемпіонату світу (ЧС) із гокею, якщо він відбудуться у Білорусі. Skoda вже 28 років є головним партнером ЧС з гокею, але не цього разу. Причиною такого рішення компанія назвала порушення прав людини у Білорусі.
Днем раніше з аналогічною заявою виступив ще один спонсор гокейного чемпіонату — відомий світовий виробник косметики Nivea: «Враховуючи ситуацію, що склалася, ми вирішили, що Nivea Men не буде спонсором чемпіонату світу з гокею 2021-го, якщо Білорусь виступить співорганізатором. Ми вже повідомили Міжнародну федерацію гокею про своє рішення і будемо уважно стежити за обговореннями», — заявили в компанії.
Своєю чергою, Хайко Мас, міністр закордонних справ Німеччини виступив зі закликом до Міжнародної федерації гокею не проводити у Білорусі ЧС 2021 року в зв’язку з порушеннями прав людини в цій країні. «Той, хто серйозно сприймає заклики до солідарності з Білоруссю, не може всерйоз наполягати на проведенні чемпіонату, — заявив він.
Міжнародна федерація гокею вирішила не проводити ЧС 2021-го у Білорусі. Відповідне рішення з’явилося на офіційному сайті організації. Нове місце проведення турніру оприлюднять згодом. ЧС з гокею 2021 вирішили відібрати в Білорусі «через питання безпеки учасників».
Як повідомляв «Міст», раніше Лукашенку заборонили відвідувати Олімпійські ігри.

Ігор Саджениця, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply