Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

У біатлоністів — проблеми з патронами

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

У біатлоністів — проблеми з патронами

Володимир Бринзак

Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України, розповів про підготовку української команди до майбутнього сезону. «Зараз ми працюємо у Брашові (Румунія) — там, де відбудеться літній чемпіонат світу. Потім будуть Рупольдинг (Німеччина), Раубичі (Білорусь) і знову Брашов, де збір буде суміщений із участю у змаганнях. І ще одна новина: ми на 99 % досягли домовленості про те, що на перший сніг полетимо не в Тюмень (Росія), а в Шушен (Норвегія) — там уже заброньовано й оплачено проживання команди», — сказав він.
«Нам своєчасно фінансують збори, наразі якихось боргів не маємо, і всі кошти надходять вчасно. Є тільки проблема з патронами, бо через бойові дії в Україні Європейський Союз заборонив постачання патронів у нашу країну. Зі забезпеченням патронами «викручуємося» насилу, купуємо безпосередньо на місці проведення зборів, але це теж не завжди вдається, — провадить далі функціонер. — Є невеликі проблеми у Віти Семеренко, котру на першому зборі мучив зубний біль, і після повернення з Раубичів у Суми лікарі сказали, що на лікування знадобиться, щонайменше, два тижні. Їхати в такій ситуації в гори без можливості якісного лікування — це ще один втрачений збір. Тому ми постановили, що Віта залишиться вдома, щоб повністю вирішити ці проблеми, привести себе до ладу і потім повноцінно долучитися до роботи з командою».
«Що ж до Олени Підгрушної, то вона за місяць між прийняттям нею рішення про повернення в спорт і першим тренувальним збором в Раубичах фактично повністю повернулася до форми — як за показниками ваги, так і у функціональній готовності. Зараз Олена є одним із лідерів команди і заряджена на майбутній сезон», — констатував п. Бринзак.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply