Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Янукович — у топ-10 тенісистів України

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Янукович — у топ-10 тенісистів України

Віктор Янукович входить до десятки найкращих гравців України. Швидкість подачі м’яча в президента — близько 180 км/год., тоді як у професійних гравців — близько 220 км/год. Про це партнери українського президента по корту розповіли виданню «Олімпійська арена». «У нього – феноменальне відчуття м’яча, уміння вести гру та великий арсенал ударів. Він любить грати рваним ритмом, варіюючи при цьому темп гри, чергуючи активні, швидкі м’ячі з різаними, скороченими ударами. Як стверджують фахівці, у своїй віковій категорії глава держави входить до десятки найкращих гравців України», — ідеться в повідомленні.

Віктор Федорович на прохання видання передав кілька своїх приватних фотографій із тренування. Він також поділився секретами гри: «У тенісі я – шульга, хоча пишу правою рукою. Переважна більшість тенісистів грає правою, і, відповідно, їхні суперники — правші. Вони звикли до того, що м’яч на подачі закручується в певний бік. А коли починають грати зі шульгою, це «ламає» їхнє бачення гри й руху м’яча, до якого вони звикли».
Пан Янукович підкреслив, що намагається стежити за тенісними змаганнями в Україні та світі. «Я, безперечно, уболіваю за українських тенісистів», — сказав він.
«Нещодавно дивився сенсаційний матч Стаховський — Федерер. Передав привітання Сергію з перемогою, а він у відповідь подарував мені свою історичну ракетку, якою переміг Федерера. Я дуже ціную цей подарунок. Це — від щирого серця!» — додав президент. Глава держави також розповів про своє бачення розвитку тенісу в Україні. На його переконання, є потреба у створенні спеціалізованої бази для проведення тренувань професійних спортсменів, змагань із цього виду спорту.
За словами Віктора Януковича, в Україні є дуже багато талановитих дітей, яким потрібно допомагати. «У нас є низка гарних тенісних шкіл, але в розвитку цього виду спорту в країні ще є до чого прагнути. У Києві сьогодні є багато баз, кортів, але, на жаль, немає централізованого місця, куди би могла приїхати збірна команда з будь-якої країни та провести повноцінні збори перед турніром», — наголосив він.
«Зараз обрано нового президента Федерації тенісу України – Сергія Мошака, ми з ним добре знайомі. Я вже звернувся до федерації з пропозицією розробити стратегічний план розвитку українського тенісу, передусім дитячого, й очікую на новий поштовх у популяризації цього виду спорту в Україні. Сподіваюсь, ми разом це зробимо», — наголосив п. Янукович.
Говорячи про заняття спортом загалом, глава держави зауважив, що, незважаючи на напружений графік роботи, виділяє час для тренувань. «Завжди намагаюся у цьому графіку знайти вільний час для занять великим тенісом і плаванням. Ну і, звичайно ж, ніхто не скасовував щоденної ранкової зарядки», — сказав президент.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply