Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У Львові відкрили сучасну тенісну школу

Автор:

|

Вересень 04, 2022

|

Рубрика:

У Львові відкрили сучасну тенісну школу
Школа Leoland

У Львові розпочала роботу професійна тенісна школа Leoland, аналогів якій немає в Україні. Тренувальний простір, що має шість кортів, розташований на території палацу спорту «Україна» на вул. Мельника. Вони укомплектовані необхідним обладнанням, тож за якістю не поступаються європейським центрам, а у деяких моментах навіть перевершують їх.
До того ж корти Leoland — закритого типу, тому мають потужну систему кондиціонування, що робить їх комфортними для тренувань у будь-яку пору року, незважаючи на погодні умови. Та, мабуть, найбільша перевага нового тенісного центру у Львові — це якісне п’ятишарове покриття «хард», виконане за стандартами Міжнародної федерації тенісу (ITF) та є найпопулярнішим у сучасному тенісі. У школі працюють тренери з міжнародним досвідом, сертифіковані Global Professional Tennis Coach Association та ITF. Вони проводять тренування за методикою ITF Play&Stay.
Як повідомляв «Міст», українська тенісистка виграла парний турнір.

До слова
У Цинциннаті (штат Огайо) завершився турнір WTA 1000 у парному розряді. У фіналі змагання зійшлися українка Людмила Кіченок у парі з латвійкою Оленою Остапенко та Ніколь Мелікар-Мартінес із Еллен Перес. Кіченок та Остапенко перемогли. Матч тривав одну годину 24 хвилини.

About Author

Meest-Online